µSync (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Field
ku: خانە

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Source
ku: سەرچاوە

en: ok
ku: باشە
