µSync (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Field
lt: Laukelis

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Module
lt: Modulis

en: Source
lt: Šaltinis

en: ok
lt: Gerai
