µSync (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Field
lv: Lauks

en: Content type
lv: Satura veids

en: Module
lv: Modulis

en: Source
lv: Avots

en: ok
lv: labi
