µSync (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Field
pl: Pole

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Module
pl: Moduł

en: Source
pl: Źródło

en: ok
pl: W porządku

en: Field instance
pl: Instancja pola
