µSync (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Field
pt: Campo

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Module
pt: Módulo

en: Source
pt: Fonte

en: Field instance
pt: Instância de campo
