µSync (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Field
sv: Fält

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Module
sv: Modul

en: Source
sv: Källa

en: Field instance
sv: Fältinstans
