µSync (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Field
tr: Alan

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Module
tr: Modül

en: Source
tr: Kaynak

en: ok
tr: tamam

en: Field instance
tr: Alan örneği
