µSync (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Field
uk: Поле

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Module
uk: Модуль

en: Source
uk: Джерело

en: ok
uk: гаразд

en: sum
uk: сум

en: Field instance
uk: Екземляр поля
