Util (7.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Number of columns
bo: བསྟར་བའི་གྲངས

en: Configuration saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Cleanup
bo: གཙང་སེལ།

en: Base
bo: གཞི

en: Other
bo: གཞན

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས

en: !author has not created any blog entries.
bo: !author་ཡིས་ཟིན་བྲིས་ཀྱི་འཇུག་སྒོ་གསར་འཛུགས་བྱས་མི་འདུག

en: Requires: !module-list
bo: !module-list་དགོས་ངེས་ཡིན།

en: Required by: !module-list
bo: དགོས་མཁན། !module-list
