Util (7.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Help
ca: Ajuda

en: Time
ca: Hora

en: Region
ca: Regió

en: never
ca: mai

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Theme
ca: Tema

en: Configure
ca: Configura

en: Number of columns
ca: Nombre de columnes

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: Module
ca: Mòdul

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Other
ca: Altres

en: Redirect to
ca: Redirigir a

en: Expires
ca: Expira

en: Bid
ca: Licitació

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: Permission
ca: Permís

en: Identifier
ca: Identificador

en: Edit Link
ca: Edita l'enllaç

en: 2 weeks
ca: 2 setmanes

en: always
ca: sempre

en: !author has not created any blog entries.
ca: !author no ha creat cap entrada de bloc.

en: Requires: !module-list
ca: Requereix: !module-list

en: Required by: !module-list
ca: Requerit per: !module-list
