Util (7.x-1.0-rc2) - en to dz translation catalogue (17 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Configuration saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་ནི་འདི་སྲུང་ནུག

en: Permission
dz: གནང་བ།
