Util (7.x-1.0-rc2) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Help
eu: Laguntza

en: Time
eu: Ordua

en: Region
eu: Atal

en: never
eu: inoiz ez

en: Event
eu: Gertaera

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Theme
eu: Tema

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Number of columns
eu: Zutaberen zenbakia

en: Configuration saved.
eu: Konfigurazioa gorde da.

en: Module
eu: Modulua

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Other
eu: Bestea

en: Interval
eu: Bitartea

en: Permission
eu: Baimena

en: Edit Link
eu: Esteka editatu

en: !author has not created any blog entries.
eu: !author-(e)k ez du blog sarrerarik sortu.
