Util (7.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: Status
is: Støða

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Tómstilla

en: Weight
is: Vekt

en: Name
is: Navn

en: Help
is: Hjálp

en: Time
is: Tíð

en: Region
is: Øki

en: never
is: ongantíð

en: Configure
is: Samanset

en: Configuration saved.
is: Samanseting goymd.

en: Other
is: Annað

en: Permission
is: Rættindi

en: !author has not created any blog entries.
is: !author hevur ikki stovnað nakran bloggupost.
