Util (7.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Help
jv: Pitulungan

en: Time
jv: Wektu

en: never
jv: ora tau

en: Theme
jv: Tema

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Number of columns
jv: Cacahe kolom

en: Configuration saved.
jv: Konfigurasi uwis disimpen.

en: Module
jv: Modul

en: Other
jv: Liyané

en: Permission
jv: Kawenangan

en: !author has not created any blog entries.
jv: !author durung gawé blog entri.

en: Requires: !module-list
jv: Mbutuhaké: !module-list

en: Required by: !module-list
jv: Dibutuhaké déning: !module-list
