Util (7.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (41 entries)

en: Title
pt: Título

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Reset
pt: Redefinir

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Help
pt: Ajuda

en: Time
pt: Hora

en: Region
pt: Região

en: never
pt: nunca

en: Event
pt: Evento

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: Theme
pt: Tema

en: Configure
pt: Configurar

en: Number of columns
pt: Número de colunas

en: Configuration saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Module
pt: Módulo

en: 1 day
pt: 1 dia

en: Cleanup
pt: Limpeza

en: Other
pt: Outros

en: Expires
pt: Expira

en: Interval
pt: Intervalo

en: 2 hours
pt: 2 horas

en: 3 hours
pt: 3 horas

en: 6 hours
pt: 6 horas

en: 1 week
pt: 1 semana

en: Permission
pt: Permissão

en: 12 hours
pt: 12 horas

en: Identifier
pt: Identificador

en: Edit Link
pt: Editar Link

en: 2 weeks
pt: 2 semanas

en: always
pt: sempre

en: !author has not created any blog entries.
pt: !author ainda não escreveu nada no seu blog.

en: Requires: !module-list
pt: Requer: !module-list

en: Required by: !module-list
pt: Requerido por: !module-list

en: You are logged in as !username (@userid).
pt: Você está logado como !username (id: @userid).

en: You are not logged in.
pt: Você não está logado.

en: Last created
pt: Último criado
