Util (7.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (47 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Reset
ru: Сбросить

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Help
ru: Справка

en: Time
ru: Время

en: Region
ru: Область

en: never
ru: никогда

en: Event
ru: Событие

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Theme
ru: Тема

en: Configure
ru: Настроить

en: Number of columns
ru: Количество столбцов

en: Configuration saved.
ru: Настройки сохранены.

en: Module
ru: Модуль

en: Delta
ru: Дельта

en: Alphabetically
ru: По алфавиту

en: 1 day
ru: 1 день

en: Cleanup
ru: Очистка

en: Base
ru: База

en: Other
ru: Другое

en: Redirect to
ru: Переадресовать на ...

en: Expires
ru: Истекает

en: Bid
ru: Ценовое преложение

en: Interval
ru: Интервал

en: 2 hours
ru: 2 часа

en: 3 hours
ru: 3 часа

en: 6 hours
ru: 6 часов

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: Permission
ru: Право доступа

en: 3 days
ru: 3 дня

en: 12 hours
ru: 12 часов

en: Identifier
ru: Идентификатор

en: Edit Link
ru: Редактировать ссылку

en: 2 weeks
ru: 2 недели

en: always
ru: всегда

en: !author has not created any blog entries.
ru: !author еще не добавил записей в блог.

en: Requires: !module-list
ru: Зависит от !module-list

en: Required by: !module-list
ru: Требуется для !module-list

en: You are not logged in.
ru: Вы не прошли авторизацию.

en: Number of uses
ru: Количество использований
