Util (7.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Time
th: เวลา

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: never
th: ไม่เคย

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Configuration saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Other
th: อื่นๆ

en: Edit Link
th: แก้ไขลิงค์

en: !author has not created any blog entries.
th: !author ยังไม่มีเรื่องในบล็อก

en: Requires: !module-list
th: ต้องการ: !module-list

en: Required by: !module-list
th: ที่กำหนดไว้ใน: !module-list
