Util (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Time
ast: Hora

en: never
ast: nunca

en: Configure
ast: Configurar

en: Configuration saved.
ast: Guardóse la configuración.

en: Published
ast: Espublizáu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Other
ast: Otru

en: Key
ast: Llave
