Util (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (50 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Status
fi: Tila

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Help
fi: Ohje

en: Default
fi: Oletus

en: Time
fi: Aika

en: never
fi: ei koskaan

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Theme
fi: Teema

en: Promoted
fi: Nostettu

en: Configure
fi: Määrittele

en: Number of columns
fi: Sarakkeiden määrä

en: Configuration saved.
fi: Asetukset talletettu.

en: Module
fi: Moduuli

en: Published
fi: Julkaistu

en: Revisions
fi: Versiot

en: Fields
fi: Kentät

en: Node Type
fi: Solmun tyyppi

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Cleanup
fi: Siivoa

en: Base
fi: Ydin

en: Other
fi: Muu

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Expires
fi: Vanhenee

en: Key
fi: Avain

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: Information
fi: Tietoa

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: 3 days
fi: 3 päivää

en: Identifier
fi: Tunnistin

en: Fid
fi: FId

en: 2 days
fi: 2 päivää

en: Edit Link
fi: Muokkaa linkkiä

en: 2 weeks
fi: 2 viikkoa

en: always
fi: aina

en: Null
fi: Nolla

en: !author has not created any blog entries.
fi: !author ei ole luonut yhtään blogimerkintää.

en: Requires: !module-list
fi: Vaatii nämä: !module-list

en: Required by: !module-list
fi: Tätä vaativat: !module-list
