Util (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Time
ga: Am

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: 1 week
ga: seachtain amháin
