Util (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (45 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Time
he: זמן

en: never
he: אף פעם

en: Event
he: אירוע

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Promoted
he: מקודם

en: Configure
he: הגדרות

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Module
he: מודול

en: Delta
he: דלתא

en: Published
he: מפורסם

en: Revisions
he: גרסאות

en: Fields
he: שדות

en: Node Type
he: סוג פריט תוכן

en: 1 day
he: יום אחד

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Other
he: אחר

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Key
he: מפתח

en: Interval
he: מרווח

en: Information
he: מידע

en: 2 hours
he: שעתיים

en: 3 hours
he: 3 שעות

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: Permission
he: הרשאה

en: Identifier
he: מזהה

en: Edit Link
he: עריכת קישור

en: 2 weeks
he: שבועיים

en: !author has not created any blog entries.
he: !author לא יצר רישומי בלוג.
