Util (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: never
hy: երբեք

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Configuration saved.
hy: Կոնֆիգուրացիան պահպանված է:

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Edit Link
hy: Խմբագրել հղումը
