Util (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: Time
ka: დრო

en: never
ka: არასდროს

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Number of columns
ka: სვეტების რაოდენობა

en: Configuration saved.
ka: კონფიგურაცია დამახსოვრებულია.

en: Module
ka: მოდული

en: Utilities
ka: უტილიტები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Fields
ka: ველები

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Other
ka: სხვა

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Key
ka: გასაღები

en: Permission
ka: უფლება
