Util (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Time
kk: Уақыт

en: never
kk: ешқашан

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Configure
kk: Баптау

en: Configuration saved.
kk: Конфигурация сақталды.

en: Published
kk: Жарияланған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Fields
kk: Өрістер

en: 1 day
kk: @count күн

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Other
kk: Басқа

en: 1 week
kk: @count апта

en: Permission
kk: Құқық

en: !author has not created any blog entries.
kk: !author бір де бір блог құрмаған
