Util (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Time
ne: समय

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Configuration saved.
ne: कन्फिगरेसन संचय गरियो

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Permission
ne: अनुमति
