Util (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Time
nn: Tid

en: never
nn: aldri

en: Event
nn: Hending

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Configuration saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Published
nn: Publisert

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Fields
nn: Felt

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Other
nn: Andre

en: 12 hours
nn: 12 timar

en: Edit Link
nn: Rediger lenke

en: !author has not created any blog entries.
nn: !author har ikkje laga nokon blogginnlegg.

en: Requires: !module-list
nn: Krevjer: !module-list

en: Required by: !module-list
nn: Krevjast av: !module-list
