Util (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (56 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Time
pl: Czas

en: never
pl: nigdy

en: Event
pl: Termin

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Theme
pl: Skórka

en: Promoted
pl: Promowany

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Number of columns
pl: Liczba kolumn

en: Configuration saved.
pl: Konfiguracja została zachowana.

en: Module
pl: Moduł

en: Published
pl: Opublikowane

en: Revisions
pl: Wersje

en: Fields
pl: Pola

en: Node Type
pl: Typ węzła

en: Alphabetically
pl: Alfabetycznie

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Extra
pl: Dodatkowy

en: Cleanup
pl: Porządkowanie

en: Base
pl: Podstawa

en: Other
pl: Inne

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Expires
pl: Wygasa

en: Key
pl: Klucz

en: Interval
pl: Interwał

en: Information
pl: Informacja

en: 2 hours
pl: 2 godziny

en: 3 hours
pl: 3 godziny

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: 3 days
pl: 3 dni

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: 2 days
pl: 2 dni

en: 4 days
pl: 4 dni

en: Edit Link
pl: Link edycji

en: 2 weeks
pl: 2 tygodnie

en: !author has not created any blog entries.
pl: Użytkownik !author nie dodał jeszcze do swojego bloga żadnych wpisów.

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Requires: !module-list
pl: Wymaga: !module-list

en: Required by: !module-list
pl: Wymagany przez: !module-list

en: You are not logged in.
pl: Nie jesteś zalogowany
