Util (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම

en: Help
si: සහාය

en: Configuration saved.
si: සැකසුම් සුරකින ලදී.

en: Unlimited
si: අනන්තයි
