Util (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (49 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: Time
sv: Tid

en: never
sv: aldrig

en: Event
sv: Händelse

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Theme
sv: Tema

en: Promoted
sv: Visas på startsidan

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Number of columns
sv: Antal kolumner

en: Configuration saved.
sv: Inställningarna sparades.

en: Module
sv: Modul

en: Published
sv: Publicerad

en: Revisions
sv: Versioner

en: Fields
sv: Fält

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Cleanup
sv: Städa upp

en: Other
sv: Övriga

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Redirect to
sv: Omdirigera till

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: Key
sv: Nyckel

en: Interval
sv: Intervall

en: 3 hours
sv: 3 timmar

en: 6 hours
sv: 6 timmar

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: Permission
sv: Behörighet

en: 12 hours
sv: 12 timmar

en: Identifier
sv: Identifierare

en: No settings found.
sv: Inga inställningar hittades.

en: Edit Link
sv: Redigera länk

en: 2 weeks
sv: 2 veckor

en: always
sv: alltid

en: Null
sv: Innehållslös

en: !author has not created any blog entries.
sv: !author har inte skapat några blogginlägg.

en: Requires: !module-list
sv: Kräver: !module-list

en: Required by: !module-list
sv: Krävs av: !module-list
