Util (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Time
lt: Laikas

en: never
lt: niekada

en: Event
lt: Įvykis

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Theme
lt: Tema

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Module
lt: Modulis

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Revisions
lt: Versijos

en: Fields
lt: Laukeliai

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Other
lt: Kiti

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Key
lt: Raktas

en: Interval
lt: Intervalas

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Permission
lt: Leidimai

en: No settings found.
lt: Nustatymų nerasta.

en: 2 weeks
lt: 2 savaitės

en: Null
lt: Nulis

en: !author has not created any blog entries.
lt: !author nesukūrė nei vieno tinklaraščio įrašo.

en: Requires: !module-list
lt: Reikia: !module-list

en: Required by: !module-list
lt: Reikalingas: !module-list
