Util (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Time
sr: Време

en: never
sr: никада

en: Theme
sr: Тема

en: Configuration saved.
sr: Конфигурација је снимљена.

en: Roles
sr: Улоге
