Util (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Time
af: Tyd

en: never
af: nooit

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Configure
af: Verstel

en: Configuration saved.
af: Konfigurasie is gestoor.

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Revisions
af: Weergawes

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Other
af: Ander

en: Permission
af: Permissie

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: !author has not created any blog entries.
af: !author het nog geen joernaalinskrywings geskep nie.
