Util (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Time
az: Vaxt

en: never
az: heç vaxt

en: Theme
az: Tema

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Number of columns
az: Sütunların sayı

en: Configuration saved.
az: Konfiqurasiya yadda saxlandı.

en: Module
az: Modul

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Fields
az: Sahələr

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Other
az: Digər

en: Key
az: Açar

en: Permission
az: İcazə

en: Identifier
az: İdentifikator
