Util (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Time
be: Час

en: never
be: ніколі

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Theme
be: Тэма

en: Configure
be: Правіць

en: Configuration saved.
be: Налады захованыя

en: Module
be: Модуль

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Revisions
be: Версіі

en: Fields
be: Палі

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Other
be: Іншыя

en: Key
be: Ключ

en: Interval
be: Інтэрвал

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: Permission
be: Дазвол

en: 2 weeks
be: 2 тыдні

en: !author has not created any blog entries.
be: !author не стварыў ніводнага запісу ў блогу.

en: Requires: !module-list
be: Патрабуе: !module-list

en: Required by: !module-list
be: Патрабуецца: !module-list
