Util (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Time
bg: Време

en: never
bg: никога

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Configuration saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Revisions
bg: Редакции

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Other
bg: Други

en: Key
bg: Ключ

en: Interval
bg: Интервал

en: Permission
bg: Разрешение

en: always
bg: винаги

en: !author has not created any blog entries.
bg: !author не създаде някакви блог записи.
