Util (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Help
bs: Pomoć

en: Time
bs: Vrijeme

en: never
bs: nikad

en: Event
bs: Događaj

en: Theme
bs: Tema

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Roles
bs: Uloge

en: Published
bs: Objavljeno

en: Revisions
bs: Revizije

en: Fields
bs: Polja

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: 1 week
bs: 1 sedmica

en: Permission
bs: Dozvole
