Util (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (51 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Value
da: Værdi

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Reset
da: Gendan

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Help
da: Hjælp

en: Default
da: Standard

en: Time
da: Tid

en: never
da: aldrig

en: Event
da: Begivenhed

en: 1 hour
da: 1 time

en: Theme
da: Tema

en: Promoted
da: Forfremmet

en: Configure
da: Konfigurér

en: Number of columns
da: Antal kolonner

en: Configuration saved.
da: Konfiguration gemt.

en: Module
da: Modul

en: Roles
da: Roller

en: Published
da: Udgivet

en: Revisions
da: Versioner

en: Fields
da: Felter

en: Node Type
da: Indholdstype

en: 1 day
da: 1 dag

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: Extra
da: Ekstra

en: Other
da: Anden

en: Attributes
da: Attributter

en: Redirect to
da: Omdirigér til

en: Expires
da: Udløber

en: Key
da: Nøgle

en: Admin pages
da: Administrationssider

en: 2 hours
da: 2 timer

en: 3 hours
da: 3 timer

en: 6 hours
da: 6 timer

en: 1 week
da: 1 uge

en: Permission
da: Tilladelse

en: 12 hours
da: 12 timer

en: Identifier
da: Identifikator

en: Field Name
da: Feltnavn

en: No settings found.
da: Ingen indstillinger fundet.

en: Edit Link
da: Redigér link

en: 2 weeks
da: 2 uger

en: !author has not created any blog entries.
da: !author har ikke oprettet nogen blogindlæg.

en: Requires: !module-list
da: Kræver: !module-list

en: Required by: !module-list
da: Kræves af: !module-list

en: Column name
da: Kolonnenavn
