Util (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Time
eo: Tempo

en: never
eo: neniam

en: Configure
eo: Agordu

en: Configuration saved.
eo: Agordoj konservitaj.

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Fields
eo: Kampoj

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Other
eo: Alia

en: Permission
eo: Permeso

en: Requires: !module-list
eo: Bezonas: !module-list

en: Required by: !module-list
eo: Bezonata de: !module-list
