Util (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Time
et: Aeg

en: never
et: mitte kunagi

en: Event
et: Sündmus

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Theme
et: Teema

en: Promoted
et: Esile tõstetud

en: Configure
et: Seadistus

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Configuration saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Module
et: Moodul

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Fields
et: Väljad

en: 1 day
et: 1 päev

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Cleanup
et: Puhastamine

en: Base
et: Baas

en: Other
et: Muu

en: Attributes
et: Omadused

en: Key
et: Võti

en: Interval
et: Intervall

en: Information
et: Andmed

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Permission
et: Õigus

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Edit Link
et: Muutmise link

en: !author has not created any blog entries.
et: !author pole ajaveebi kirjutanud ühtegi sissekannet.

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Requires: !module-list
et: Vajab mooduleid: !module-list

en: Required by: !module-list
et: Vajalik moodulitele: !module-list
