Util (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (43 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Time
gl: Hora

en: never
gl: nunca

en: Event
gl: Evento

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Theme
gl: Tema

en: Promoted
gl: Promocionado

en: Configure
gl: Configurar

en: Number of columns
gl: Número de columnas

en: Configuration saved.
gl: Configuración gardada.

en: Module
gl: Módulo

en: Published
gl: Publicado

en: Revisions
gl: Revisión

en: Fields
gl: Campos

en: 1 day
gl: 1 día

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Other
gl: Outro

en: Attributes
gl: Atributos

en: Key
gl: Clave

en: Interval
gl: Intervalo

en: Information
gl: Información

en: 2 hours
gl: 2 horas

en: 1 week
gl: 1 semana

en: Permission
gl: Permiso

en: 12 hours
gl: 12 horas

en: Identifier
gl: Identificador

en: 2 weeks
gl: 2 semanas

en: !author has not created any blog entries.
gl: !author non creou ningunha entrada no blog.

en: Requires: !module-list
gl: Precisa: !module-list

en: Required by: !module-list
gl: Requerido por: !module-list
