Util (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Time
gu: સમય

en: never
gu: ક્યારેય નહિ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Other
gu: અન્ય

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Key
gu: ચાવી

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: Edit Link
gu: કડી ને સુધારો
