Util (7.x-1.1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo
