Util (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (34 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Status
is: Staða

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Time
is: Tími

en: never
is: aldrei

en: Event
is: Viðburður

en: 1 hour
is: 1 klst

en: Theme
is: Þema

en: Promoted
is: Upphafið

en: Configure
is: Stilla

en: Number of columns
is: Fjöldi dálka

en: Configuration saved.
is: Stilling vistuð.

en: Module
is: Eining

en: Published
is: Birt

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Fields
is: Svæði

en: Alphabetically
is: Stafrófsröð

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Expires
is: Fyrnist

en: Information
is: Upplýsingar

en: 1 week
is: 1 vika

en: Permission
is: Réttindi

en: Identifier
is: Aðgreinir
