Util (7.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (31 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Status
it: Stato

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Yes
it: Sì

en: Reset
it: Ripristina

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Help
it: Aiuto

en: Time
it: Data e ora

en: Region
it: Regione

en: never
it: mai

en: Event
it: Evento

en: Theme
it: Tema

en: Configure
it: Configura

en: Number of columns
it: Numero di colonne

en: Configuration saved.
it: Configurazione salvata.

en: Module
it: Modulo

en: 1 day
it: 1 giorno

en: Cleanup
it: Ripulitura

en: Other
it: Altro

en: Interval
it: Intervallo

en: Permission
it: Permesso

en: Identifier
it: Identificativo

en: Edit Link
it: Modifica link

en: always
it: sempre

en: !author has not created any blog entries.
it: !author non ha creato nessun post nel blog.

en: Requires: !module-list
it: Richiede: !module-list

en: Required by: !module-list
it: Richiesto da: !module-list

en: You are not logged in.
it: Non sei autenticato.
