Util (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Time
ku: کات

en: never
ku: هیچ کات

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Configuration saved.
ku: شێوەپێدان پاشەکەوت کرا.

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Other
ku: هیتر

en: Key
ku: کلیل

en: Information
ku: زانیاری

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Null
ku: هیچ

en: !author has not created any blog entries.
ku: !author هیچ بڵاگێکی بڵاونەکردۆتەوە.

en: Requires: !module-list
ku: پێویستی هەیە بە: !module-list

en: Required by: !module-list
ku: پێویستە لەلایەن: !module-list
