Util (7.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Time
lv: Laiks

en: Region
lv: Reģions

en: never
lv: nekad

en: Event
lv: Notikums

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Theme
lv: Tēma

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: Module
lv: Modulis

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Cleanup
lv: Satīrīt

en: Other
lv: Citi

en: Interval
lv: Intervāls

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Permission
lv: Atļauja

en: Identifier
lv: Identifikators

en: 2 weeks
lv: 2 nedēļas

en: !author has not created any blog entries.
lv: !author nav izveidojis nevienu bloga ierakstu.
