Util (7.x-1.1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Help
mk: Помош

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Roles
mk: Улоги

en: 1 day
mk: 1 ден
