Util (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (41 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Time
oc: Ora

en: never
oc: pas jamai

en: Event
oc: Eveniment

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Theme
oc: Tèma

en: Promoted
oc: Promolgut

en: Configure
oc: Configurar

en: Number of columns
oc: Nombre de colomnas

en: Configuration saved.
oc: Configuracion enregistrada.

en: Module
oc: Modul

en: Delta
oc: Dèlta

en: Roles
oc: Ròtles

en: Published
oc: Publicat

en: Fields
oc: Camps

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Cleanup
oc: Netejar

en: Base
oc: Basa

en: Other
oc: Autre

en: Key
oc: Clau

en: Information
oc: Informacions

en: Permission
oc: Dreit

en: Identifier
oc: Identificant

en: Null
oc: Vide

en: !author has not created any blog entries.
oc: !author a pas creat cap de messatge pel moment.

en: Requires: !module-list
oc: Requesís : !modul-list

en: Required by: !module-list
oc: Requis per : !modul-list
