Util (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Time
ps: وخت

en: never
ps: هيڅکله

en: Theme
ps: ویینه

en: Configure
ps: سازول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Other
ps: نور

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Key
ps: کيلی

en: Permission
ps: اجازه

en: Edit Link
ps: تړونی سمون
