Util (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Help
sk: Pomoc

en: Time
sk: Čas

en: Region
sk: Umiestnenie

en: never
sk: nikdy

en: Event
sk: Podujatie

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: Configuration saved.
sk: Nastavenie bolo uložené.

en: Module
sk: Modul

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Other
sk: Ostatné

en: Expires
sk: Vyprší

en: 2 hours
sk: 2 hodiny

en: 3 hours
sk: 3 hodiny

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: 2 weeks
sk: 2 týždne

en: always
sk: vždy

en: !author has not created any blog entries.
sk: !author ešte nemá žiadny príspevok v blogu.

en: Requires: !module-list
sk: Požaduje: !module-list

en: Required by: !module-list
sk: Požadované modulmi: !module-list

en: Number of uses
sk: Počet použití
